Kalendarze trójdzielne

Efektowny kalendarz trójdzielny to jeden z tych produktów, którym warto obdarować swoich klientów. Używany przez cały rok, każdego dnia będzie kształtował pozytywny wizerunek Twojej firmy. To pomysł na długotrwałą reklamę wszędzie tam, gdzie zostanie zawieszony - w domach, biurach, instytucjach.

W naszej ofercie znajdują się kalendarze trójdzielne w dwóch formatach. Główki są kaszerowane i uszlachetniane folią matową lub błyszczącą. Każdy egzemplarz wyposażony jest w przesuwane okienko wskazujące dzień miesiąca. Wyróżnione kolorem niedziele i święta oraz zaznaczenie imienin czy specjalnych dni ułatwia planowanie wszelkich przedsięwzięć. Na główce można umieścić dowolną grafikę, nazwę lub logo firmy, chwytliwy slogan i oczywiście dane kontaktowe. Jeżeli nie macie pomysłu na projekt, zdajcie się na naszych grafików. Z pewnością przygotują interesujące propozycje.

Wszystkie kalendarze trójdzielne pakowane są w folię. Koperty kartonowe dołączane są osobno (opcja). Warto zdecydować się na nie, jeżeli chcecie Państwo wręczać terminarze w formie upominków dla Klientów.

W przypadku indywidualnych wymagań co do produktu, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta:

Ikona FacebookIkona Google+